O firmie

 Tworzymy z pasją.. 

Ciekawość i dążenie do zachowania idealnych proporcji sprawia, 

że wciąż mamy w głowie wiele pomysłów.

Mamy nadzieję, że masz ochotę przyłączyć się do nas by tworzyć z pasją

Krótko o początkach..

Firma DESPRO została założona w 2019 roku i wchodzi w skład grupy „PROSPERO” będacej na rynku od 1993 roku. Jest to spółka otwarta na potrzebę nowego projektu i inwestycji w rozwój produkcji mebli tapicerowanych. Założycielem i pomysłodawcą otwarcia fabryki mebli był Zenon Rabiega, który do dziś stoi na czele firmy. Lata doświadczeń przyczyniły się do dynamicznego rozwoju wzrostu zatrudnienia, obecnie firma zatrudnia około 100 pracowników i nawiązuje kontakty handlowe z klientami z całej Europy oraz Świata.

Jako producent mebli chcemy poszerzać swoją działalność gospodarczą.

Podjęcie nowych działań w zakresie internacjonalizacji przedsiębiorstwa wpłynie pozytywnie na zwiększenie liczby rynków zagranicznych.

Mamy nadzieję na wzrost zysków realizowanych na rynkach zagranicznych, wzrost zatrudnienia pracowników na rynkach zagranicznych, zwiększenie inwestycji zagranicznych. Mamy nadzieję, że podjęte działania pomogą marce “Despro” stać się bardziej rozpoznawalną na rynkach zagranicznych.

W naszej ofercie można znaleźć wszelakiego rodzaju meble tapicerowane takie jak np. narożniki, kanapy czy fotele. Zawsze staramy się dostosować ofertę do najnowszych trendów, korzystając z nowoczesnych technologii. 

U nas tradycja przeplata się z nowoczesnością, nie zapominając o korzeniach chcemy cieszyć wszystkie pokolenia Polaków.

 

Nasze dane

Kontakt

Despro

Inowrocławska 14,
87-800 Włocławek, Polska